Lyoness

Spoločnosť OK TREND FIĽAKOVO s.r.o. je členom nákupného spoločenstva My world, ktoré združuje obchodné spoločnosti po celom svete.

Na Slovensku nájdete už viac ako 2 500 obchodných partnerov, u ktorých si môžete uplatniť výhody pri nakupovaní pomocou jednej vernostnej karty, a tým šetriť svoje peniaze.

V prípade, že už ste členom My world stačí pri Vašej objednávke do poznámky uviesť svoje ID číslo a mi Vám pripíšeme Váš nákup na vaše konto.

V prípade že ešte nie ste registrovaný a máte záujem o registráciu, pošlite nám na náš e-mail: stavebniny@oktrend.sk , žiadosť o zaregistrovanie s nasledovnými údajmi: meno a priezvisko, adresa, e-mail, telefóne číslo, dátum narodenia.

Následne Vám bude zaslaný registračný e-mail, a SMS správa, v ktorých obdržíte prihlasovacie meno a heslo na Váš My world účet. Vďaka tomuto účtu budete mať presný prehľad o Vašich nákupoch realizovaných u obchodných partnerov My world, o vyplácaní CASH BACKU na Váš bankový účet, o obchodných partneroch, ktorý akceptujú túto jedinečnú kartu.

Prajeme Vám príjemné nakupovanie.